Parket Lugano vernis donker
| Lengte (mm) | tot 1900 mm |
| Pakinhoud (m²) | 2.888 m² |
| Breedte (mm) | 190 mm |
| Dikte (mm) | 14/3 mm |
| Selectie | rustiek |
| Legmethode | zwevend/verlijmd |
| Vloerverwarming | ja |
| Houtsoort | eik |
| Opbouw | samengesteld |
| Verbinding | tand/groef |
| V-groef | 2-zijdig 1mm |
| Vloertype | parket |
| Afwerking | vernis mat geborsteld |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.

