PrimoFloor Dryback Hongaarse Punt Smoky Oak - 2,5mm - 0.55
| Dikte (mm) | 2,5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 1,75 m² |
| Breedte (mm) | 152 mm |
| Lengte (mm) | 718 mm |
| Oppervlak | vlak |
| Vloertype | dryback |
| Vloerverwarming | ja |
| Vochtbestendig | ja |
| Garantie res. (jaar) | lifetime |
| Gebruiksklasse | intensief |
| Legmethode | verlijmd |
| Merk | PrimoFloor |
| V-groef | 4-zijdig micro |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.



