PrimoFloor Assisi Visgraat dryback warme eik V4micro-2,5mm-2,22m²
Deze extra brede en lange visgraat PVC-vloer geeft elke ruimte een luxe uitstraling. Het subtiele patroon en de realistische structuur zorgen ervoor dat de vloer moeiteloos in elk interieur past. Daarnaast is het een verantwoorde keuze, aangezien hij voor meer dan 50% uit gerecycled materiaal bestaat. De extra matte toplaag geeft de vloer een stijlvolle en natuurlijke look. Bovendien is hij geschikt voor zowel vloerverwarming als -koeling, wat zorgt voor extra comfort.
| Lengte (mm) | 890 mm |
| Breedte (mm) | 178 mm |
| Dikte (mm) | 2,5 mm |
| Pakinhoud (m²) | 2.22 m² |
| Merk | PrimoFloor |
| V-groef | 4-zijdig micro |
| Vloerverwarming | ja |
| Vloertype | dryback |
| Garantie res. (jaar) | lifetime |
| Gebruiksklasse | intensief |
| Vochtbestendig | ja |
| Legmethode | verlijmd |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.