PrimoFloor Rigid THE-collection PVCclick met premium slijtlaag 0.7mm Visgraat kleur Ourthe
Tijdloos, natuurlijk, harmonieus.
Ourthe is de perfecte balans tussen elegantie en eenvoud. De warme, natuurlijke eikenkleur straalt rust uit, terwijl het visgraatpatroon een verfijnde dynamiek toevoegt. Een vloer die zich subtiel laat opmerken, zonder ooit te domineren. De zachte houttekening en evenwichtige kleurtinten maken Ourthe ideaal voor wie een tijdloze basis zoekt met net dat beetje extra karakter. Van thuiskantoor tot leefruimte: deze vloer voelt altijd juist aan.
Ook verkrijgbaar in plank kleur Po.




| Dikte (mm) | 6 mm |
| Pakinhoud (m²) | 1.705 m² |
| Breedte (mm) | 146 mm |
| Lengte (mm) | 730 mm |
| Ondervloer | geïntegreerd |
| Oppervlak | registered embossed |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloertype | click vinyl |
| Vloerverwarming | ja |
| Vochtbestendig | ja |
| Garantie res. (jaar) | lifetime |
| Gebruiksklasse | commercieel, intensief |
| Kliksysteem | unizip |
| Legmethode | zwevend |
| Merk | PrimoFloor |
| Reductie contactgeluid 10 dB | JA |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.

